Voľné pracovné miesta

EMAC s.r.o. je rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti automatizácie a z tohto dôvodu priebežne hľadáme perspektívných zamestancov  na nižšie uvedené pracovné pozície. V prípade, že Vás oslovilo zameranie našej firmy a spĺňate nižšie uvedené požiadavky, potom nám pošlite motivačný list, štrukturovaný životopis a súhlas na spracovanie osobných udajov. V motivačnom liste popíšte Vašu vlastnú predstavu o pôsobení v našej firme.

1. Technický pracovník:

Náplň práce:
- nastavovanie servoriadení, frekvenčných meničov, mechatronických a kamerových systémov,
- servis, analýza stavu technických zariadení,
- uvádzanie systémov do prevádzky,
- spracovanie mechatronických návrhov.

Ponúkame:
- postupné školenie v oblasti servoriadení, frekvenčných meničov, mechatronických a kamerových systémov,
- zaujmavú prácu v oblasti automatizácie, mechatroniky, servoriadení, frekvenčných meničov a vizuálnej kontroly.

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo.
- pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov stredných a vysokých škôl,
- radi uvítame uchádzačov s vyšším odborným vzdelaním a praxov v odbore, prípadne aj s obchodnými skúsenosťami,
- odborná spôsobilosť je výhodou,
- pokročilé znalosti anglického jazyka so zameraním na odbornú terminológiu.
- nástupný plat 800,- EUR s možnosťou úpravy po skúšobnej dobe, 2x ročne odmeny podľa podielu na ekonomickom výsledku firmy.

2. Technický pracovník:

Ponúkame Vám pracovný pomer v našej firme pre všetky nasledujúce prípady:
- máte dobrý technický nápad uplatniteľný na Slovenskom (svetom) trhu,
- ste živnostník a chcete pokračovať vo Vašej technickej činnosti v pracovnom pomere,
- Vaša činnosť pokryje náklady a vyprodukuje rozumný zisk pre firmu,
- v prípade výrazného úspechu Vám môžeme ponúknuť podiel vo firme.

Kontakt:
Ing. Jiří Půlpán, konateľ EMAC s.r.o.
info@emac.sk
+421 948 466 133
Automation and Engineering
Aktualizované
2.1.2023